ENES DERİ

Dünyanın her yerine

Enes Deri 1993 yılından beri deri piyasasında yer almaktadır.Geniş ürün yelpazesi ve yenilikleriyle Türkiye ve birçok ülkeye hizmet etmektedir.


HAKKIMIZDA

Enes Deri 1993 yılından beri deri piyasasında yer almaktadır.Geniş ürün yelpazesi ve yenilikleriyle Türkiye ve birçok ülkeye hizmet etmektedir. Ayrıca giysilik başta olmak üzere ayakkabı ve çantalık sektöründe hizmet vermektedir. Merkezi yeri (showroom) İstanbul, üretim yeri ise Uşaktadır. Uşaktaki fabrikamız 16000 m2 üzerinde kurulu olup, günlük 7.000 adet deri üretme kapasitesine sahiptir.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en iyi ürünü son teknolojiyle birleştirip imal etmek ve ilk günki gibi hizmet ve ürün kalitesini bozmamaktır.

Dünyanın her yerine yayılarak en iyi ürünleri sunmak ve üretim kapasitesini artırarak insanlara daha çok iş olanağı sağlamaktadır.
250+

Mutlu Müşteri

Bizim için özelsiniz

2000+

Koleksiyon

Her yıl için ürettiğimiz

20+

Ülkeye

İhracat yapıyoruz

HİZMET SUNUMU

Ürünlerimizin daha geniş bir portfolyosunu görmek için sizleri şirketimize bekliyoruz.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için hafta içi 09:00-19:00 Cumartesi günleride 09:00-14:00 arası çalışmaktayız. Her türlü bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Öncelikli müşteri memnuniyeti ve sadakatini oluşturarak sürekliliğini sağlamak, Faaliyetlerimizde önleyici yaklaşıma, İsraftan kaçınmaya ve sürekli iyileştirmeye öncelikli olarak yer vermek.

DERİ ÜRETİM AŞAMALARI

Ham maddelerimizi aldıktan sonra muhafaza etmek için bir çok aşamadan geçmektedir. Renk yelpazemizle de buluşup sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

İLERLEYİŞİMİZ

İmalatımız da olmayan özel siparişlerinizi 2-3 hafta gibi kısa bir sürede sizlerin hizmetine sunabiliriz.

HABERLER

Bizden Haberler
Haberlerimizi ve gelişmelerimizi bu kısımdan takip edebilirsiniz.

DUYURULAR

Duyurularımız
Duyurularımızı ve gelişmelerimizi bu kısımdan takip edebilirsiniz.

SERTİFİKALARIMIZ

Sahip Olduğumuz Sertifikalar

İletişim

Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gökalp Mahallesi, Zübeyde Hanım Caddesi No 56 - 1 Zeytinburnu - İstanbul

+90 212 665 70 55 - +90 212 416 26 27